Завтра виберуть найкрасивішу дівчину України

12 вересня відкриється головна інтрига конкурсу «Міс Україна-2019».

Обиратимуть нову власницю почесного титулу найкрасивішої дівчини країни, яка представить Україну на міжнародних конкурсах, пишуть Факти. Також переможниці отримають грошову винагороду. Загальний призовий фонд становить 700 тисяч гривень.

Грандіозне шоу за участю зірок відбудеться в Києві на сцені Палацу «Україна». Оцінювати учасниць буде професійне журі, до складу якого увійшли: відома телеведуча Маша Єфросиніна, дизайнер Андре Тан, володарка титулу «Міс Україна 2016» Олександра Кучеренко (дружина Дмитра Комарова), телеведучий Володимир Остапчук, депутат Ради від «Слуги народу», ресторатор Микола Тищенко, дизайнер Юлія Айсіна, комік Юрій Ткач, знаменита спортсменка Ольга Харлан, актор, володар титулу «Містер світу-2018» Богдан Юсипчук і продюсер Ірина Горова.

Вони будуть звертати увагу не тільки на зовнішні дані дівчат, а й на їх таланти, вміння спілкуватися і переконливо презентувати свої програми.

У конкурсі беруть участь 24 красуні з різних регіонів України. Під час підготовки не обійшлося без скандалів і дискваліфікації. Дві учасниці покинули конкурс після відбіркового етапу.

Фото Miss Ukraine\jetsetter

Поделитесь в соц сетях!

Теги: ,

Load...
Загрузка...