Занадто дорогий Джеймс Бонд: Netflix і Apple + не потягнули фільм «Не час помирати»

Як передає Bloomberg, кінокомпанія MGM була готова продати права на показ свого фільму «Не час помирати» Netflix, Apple або якомусь іншому стрім-сервісу, але необхідна сума виявилася непідйомною для потенційних покупців.

У зв’язку з пандемією коронавируса реліз чергового фільму про Джеймса Бонда довелося неодноразово переносити, що обернулося для виробників втратами в розмірі до $ 50 млн. Щоб поправити своє фінансове становище, MGM запропонувала всім охочим купити «Не час помирати» за $ 600 млн. При цьому у відповідь на запит Variety сама компанія спростувала цю інформацію:

Чутки ми не коментуємо. Цей фільм не продається. Реліз був відкладений до квітня 2021 року, аби не відбирати у глядачів можливість побачити цей фільм на великому екрані.

Незважаючи на це, інсайдери наполягають, що переговори між MGM і великими стримерами дійсно мали місце. Втім, укладення угоди перешкодила не тільки ціна прав на фільм, а й деякі інші фактори. Справа в тому, що зарубіжний прокат «Не час помирати» забезпечує Universal, так що MGM довелося б компенсувати студії всі витрати. Крім того, не можна не враховувати інтереси відомих брендів на кшталт Land Rover і Heineken, які інвестували в «Не час помирати» з розрахунком, що картина вийде саме в театральний прокат.

У Росії прем’єра «Не час помирати» повинна відбутися 1 квітня 2021 року.

Поделитесь в соц сетях!

Теги: ,

Загрузка...
Loading...