З’явилися нові докази зради Херд Деппу

Бізнесмен Ілон Маск регулярно відвідував актрису Ембер Херд, коли актора Джонні Деппа, на той момент її чоловіка, не було вдома.

Про це, як повідомляє Deadline, заявив консьєрж будинку, в якому розташований пентхаус Деппа.

У 2011 році Депп і Херд почали зустрічатися, в 2015-му одружилися, в 2016-м подали на розлучення, в 2017-м розлучилися офіційно. У тому ж 2017-му актриса почала зустрічатися з Маском. Деякий час по тому Депп заявив, що Херд початку зраджувала йому з Маском через місяць після весілля, а також звинуватив британський таблоїд The ​​Sun в наклепі про його стосунки з актрисою і подав позов до суду.

В рамках цього процесу консьєрж будинку в Лос-Анджелесі, в якому розташований пентхаус Деппа, Алехандро Ромеро дав письмові показання свідків про те, що з березня 2015 року дещо раз в тиждень Маск відвідував Херд в пентхаусі Деппа пізно ввечері, коли актора не було вдома.
У 2016 році Херд звинуватила Деппа в домашньому насильстві по відношенню до неї. Актор вперше прокоментував звинувачення лише в 2018-му — заявив, що це навіть звучить неправдоподібно, тому що він нездатний заподіяти шкоду тому, кого любить.

Поделитесь в соц сетях!

Теги: , ,

Загрузка...
Load...