З’ясувалося, що відбувається в будинку Меган Маркл і принца Гаррі

З тих пір, як Меган Маркл, принц Гаррі і їх маленький син Арчі перебралися до Каліфорнії, про їхнє життя було відомо дуже мало. Адже зараз в США, як і в багатьох інших країнах, бушує епідемія коронавірусу і ті, хто має можливість, добровільно піддали себе самоізоляції.

У їх числі опинилися і Меган з Гаррі. Вони практично весь час проводять в своєму новому будинку в околицях Лос-Анджелеса.

Однак, як з’ясувалося, самоізоляція принца і герцогині не така вже й сувора. Виявляється, Меган все ж дозволила відвідувати її кільком своїм обраним подружкам. Причому одна з них не втрималася і поділилася враженнями від того, що вона побачила в будинку Маркл.

Як розповіла приятелька герцогині, зараз вся життя в родині Меган і Гаррі «обертається» навколо малюка Арчі, який в травні цього року святкуватиме свій перший день народження. У малюка, якого подружка Меган описує як «дуже веселого, життєрадісного і чарівного дитини», зараз відростають чергові нові зубки, що він переносить на подив легко. А ще він недавно навчився посилати «повітряні поцілунки» і тепер щедро «роздає» їх усім, кого бачить навколо.

Єдине, часом трохи лякає Меган, — його абсолютно невгамовна енергія, через яку Маркл не завжди встигає за ним встежити. Так, недавно малюк навчився підтягуватися на боковій стінці свого ліжечка і, таким чином, вибиратися з неї — зрозуміло, падаючи вниз. І тепер Меган відчайдушно боїться, що при цьому він може розбити собі голову … Втім, будемо сподіватися, нічого такого все ж не відбудеться.

Як стверджує подружка, Арчі просто щасливий, що після холодної Канади він може погрітися на теплому каліфорнійському сонечку — поки хоча б на задньому дворі їхнього сімейного будинку. Нагадаємо: принц і герцогиня з сином встигли покинути Канаду, де вони жили на Ванкувер Айленд, буквально за кілька годин до того, як кордони країни були закриті через епідемію коронавірусу.

Поделитесь в соц сетях!

Теги: ,

Загрузка...
Load...