З Єви Грін хочуть стягнути 130 мільйонів доларів за зрив зйомок

Єва Грін і студія White Lantern подали один на одного в суд, вимагаючи виплати грошей.

У минулому році студія запустила роботу над науково-фантастичним трилером «Патріот». Головну роль капітана прикордонних військ якогось футуристичного держави Кейт Джонс повинна була зіграти Єва Грін. Режисером картини виступив Ден Прінгл. Також на провідні ролі були затверджені Хелен Хант і Чарльз Денс. Але фільм так і не зняли.

У позові актриса стверджує, що за контрактом їй повинні виплатити гонорар незалежно від того, що відбувається з фільмом, і вимагає прописані в договорі 800 тисяч фунтів стрерлінгов (трохи більше мільйона доларів). Плюс оплату судових витрат.

Студія ж звинувачує в зриві робіт над картиною актрису. Вони заявляють, що Грін відмовлялася працювати, якщо не будуть виконані її умови за наймом додаткового персоналу, що додатково б збільшило бюджет на 250 тисяч фунтів стерлінгів. А це при запланованому бюджеті в 4 мільйони було б занадто обтяжливо. Нібито актриса заявила, вимагаючи найму її особистих помічників: Вони не можуть працювати за менші гроші, а я не можу працювати без них.

Також студія вимагає втрачений прибуток у розмірі 100 мільйонів фунтів стерлінгів. До цього у них ніколи не було проектів з такими зборами в кінотеатрах. Адвокат студії Макс Маллін каже:

«Міс Грін спочатку дотримувалася курсу поведінки, який демонстрував, що у неї не було наміру завершити виробництво фільму. Її вимоги були необґрунтованими, серйозно відволікали, затримували і викликали додаткові витрати».

Поделитесь в соц сетях!

Теги: , ,

Загрузка...
Loading...