Яна Соломко розповіла про нову кар’єру та розлучення з чоловіком

Співачка Яна Соломко в інтерв’ю Viva.ua розповіла про новий етап своєї кар’єри і зміни в особистому житті.

З Яною Соломко, яка тепер виступає під псевдонімом SOYANA, ми поговорили про співпрацю з російським лейблом і події, які відбулися в її житті за останні кілька років. Одне з них — розставання з чоловіком після 5 років шлюбу. Як Яна пережила цей етап, чи спілкується зараз з колишнім чоловіком і вільне її серце — читайте в ексклюзив Viva.ua.

— Яна, про твоїй творчості давно не писали українські медіа. Розкажи, що ти займалася останнім часом?

В основному останні 4 роки я займалася вихованням дочки. Але в проміжках встигла побувати в ролі ведучої на шоу «Зважені та щасливі» і написати пісню для конкурсу «Євробачення» — «Boga ya», яку оцінили багато професіоналів. Я стала фіналісткою конкурсу «Голос Туреччини», де представляла Україну з українською народною піснею! До речі, власник телеканалу, на якому ротувалося шоу, сказав, що мій виступ з українською піснею став найбільш рейтинговим за всю історію, ніж я дуже пишаюся.

Також встигла підписати контракт з Юрієм Нікітіним: ми створили проект «Янга», який потім став називатися Kazka. Юра дуже хороша людина і талановитий професіонал, але, на жаль, а може бути, і на щастя, наші шляхи розійшлися.

У цей період ми з моєю музичною командою написали пісню «Мата Харі», кліп на яку знімали в Майамі з Олегом Богданом і Олегом Шевчишин, і сингл «Закохана», який до цих пір чую на радіо «Люкс ФМ», за що дуже вдячна . Але тим не менш ЗМІ думають, що я пропала (посміхається).

— Наскільки мені відомо, ти почала співпрацювати з московським лейблом. Що стало причиною?

Зараз я працюю з компанією «Перше музичне Видавництво», яка свого часу дуже підтримувала Івана Дорна і Діму Монатика. А зараз вони повірили в мене, за що я їм дуже вдячна: тепер ми разом йдемо до успіху.

— Виходить, ти зараз будуєш поп-кар’єру з нуля на просторах іншої країни?

Я б не сказала, що з нуля. Багато людей в різних країнах до цих пір пам’ятають мене як учасницю шоу «Холостяк», а пісні знають не тільки в Україні. Наприклад, минулого тижня я виступала в грузинському ресторані, і гості разом зі мною співали трек «Мата Харі», вони знали його напам’ять. У музики адже немає територіальних кордонів, мені хотілося б, щоб моя жила на теренах не тільки України, а й далеко за межами, щоб вона знаходила відгук у багатьох серцях.

— Раніше ти співпрацювала з різними продюсерами і компаніями. Хто зараз тобі допомагає?

Моя команда «Першого музичного».

— Не боїшся нових викликів? Адже тепер на російському шоу-ринку у тебе ще більше конкурентів.

Я нічого не боюся! Я занадто довго йду до своєї мети: я багато чому навчилася, поборола багато страхів і зараз повна сил і впевненості.

— Коли твій колишній чоловік написав в мережі, що ви розлучилися, для багатьох, і для нас в тому числі, це стало шоком. Нам щиро шкода. Ваша весільна обкладинка — одна з найкрасивіших в історії Viva! Розкажи свою версію. Чому ваш шлюб розпався?

Ми довго намагалися зберегти сім’ю, але, на жаль, ми не зійшлися характерами. Своєму колишньому чоловікові я бажаю тільки добра і зустріти «свою» людину.

— Як ти переживала цей період? Хто підтримав, хто був поруч у цей момент?

Період цей тривав дуже довго … Було дуже важко, навіть страшно згадати. Але не живемо ми разом вже рік, тому я відійшла … Я зрозуміла, що зараз мені легше, я почала рухатися швидше в своїй професії. Я повністю розчинилася в дитині і кар’єрі.

— Чи спілкуєтеся ви зараз з Олегом? Бачиться він з Кірою?

З Олегом я завжди готова спілкуватися, так як ми батьки нашої прекрасної дочки. Я не бачу сенсу конфліктувати і намагаюся знаходити більше часу, щоб між моїми робочими поїздками дитина бачився з батьком.

— Які плани будуєш на найближчі роки? В особистому та професійному житті.

Мої плани — тільки рухатися вперед. Пару місяців назад ми випустили мій перший довгоочікуваний міні-альбом «Без отрути». Зовсім скоро ми випускаємо нову пісню «Назавжди твоя SOYANA». Загалом, спостерігайте за мною — мені буде перетину, а вам точно цікаво!

Що стосується особистого життя, то вся вона зосереджена на моїй доньці. Кіра займається плаванням, музикою, балетом. Ось зовсім скоро буде її перший звітний концерт.

— Вільно чи зараз твоє серце? Готова ти відкрити його для нової людини?

Моє серце вільне, але закрите.

Поделитесь в соц сетях!

Теги: , ,

Загрузка...