«Я піддалася цій залежності»: Майлі Сайрус про відносини з Ліамом Хемсвортом

За останній рік Майлі Сайрус довелося пережити два розлучення: спочатку актриса розлучилася з Ліамом Хемсвортом і досить швидко знайшла розраду в обіймах старого приятеля, співака Коді Сімпсона.

Однак після 10-місячного роману Коді і Майлі вирішили розлучитися, зберігши ніжну дружбу. У свіжому епізоді подкасту Джо Рогана Майлі порівняла свій шлюб із залежністю і розповіла про те, наскільки болючим є процес публічного розлучення.

«Найжахливішим у всій цій історії було зовсім не те, що я і хтось, кого я любила, усвідомили, що ми більше не відчуваємо по відношенню один до одного таких почуттів, як раніше. Це ще нічого, це я можу прийняти. А ось з чим неможливо змиритися, так це зі спробами публіки перетворити нас в лиходіїв. Дивно, але люди, мабуть, думають, що не існує ніякого проміжку часу, події якого приховані від їхніх очей, і які могли привести до такого фіналу».

Для Майлі відносини з Хемсвортом були свого роду залежністю, а рішення про розлучення — рівноцінно відлучення дитини від соски: «Я відчувала, що маю потребу в цих відносинах, але не тому що нас пов’язувала якась любов, а тому що це стан визначеності і комфорту . Але, чесно кажучи, усвідомлювати що я піддалася подібної залежності, змусило мене відчути себе набагато гірше. Кожен раз, коли я поверталася до цих відносин, це відчувалося як рецидив».

Поделитесь в соц сетях!

Теги: ,

Загрузка...
Loading...