Вуді Аллен розповів про шлюб з Сун-І Превін — дочкою екс-дружини

Вуді Аллен випустив мемуари, які викликали скандальні обговорення. У книзі «Щодо нічого» (Apropos of Nothing) Вуді відверто розповів про свої шлюби — з актрисою Мією Ферроу і нинішньою дружиною Сун-І Превін, а також прокоментував звинувачення в зґвалтуванні його прийманої дочки Ділан Ферроу.

Вуді полюбив Превін, коли їй було 22 роки. Вона була прийманою дочкою подружжя Аллена, Мії Ферроу. Дівчина відповіла йому взаємністю, незважаючи на 35-річну різницю у віці. Він заявив, що бажання і хіть, які опановували ними, не давали відірватися один від одного, проте рішення вступити в шлюб він пов’язав лише з фінансовими обставинами.

«На самому початку відносин, коли нами оволоділа пристрасть, ми не могли відірватися один від одного. Ми обидва знали, що жоден контракт нічого не варто. Ми любили один одного і не було необхідності вдаватися до офіційного шлюбу. Ми б ніколи не одружилися. А потім просто взяли і зробили це. Чому? Строго через фінансові причини. Я обожнював Сун-І і знав, що, з огляду на, наскільки я її старше, я можу в будь-який момент впасти замертво. Якщо це трапиться, я хотів, щоб вона була юридично захищена і автоматично отримала все, що у мене є, без затримок».

Вуді Аллен зазначив, що весілля з Сун-І була романтичним. І хоча режисер приховував місце церемонії одруження, журналісти зателефонували йому відразу ж після весілля, намагаючись дізнатися всі подробиці.

«Якою би практичною була причина нашого одруження, весілля було дуже романтичним. Коли ми увійшли в наш номер, дзвонив телефон. Це було видання Page Six, вони вже знали, що ми в Венеції і тільки що одружилися. Я зазирнув під ліжко».

Міа Ферроу, чоловіком якої на момент свого роману з Сун-І був Аллен, швидко розкрила його зраду з дочкою. Актриса знайшла еротичні фотографії Вуді і Сун-І. Тоді, як стверджувала сама Сун-І в недавньому інтерв’ю, Вуді вже не жив з Ферроу, а лише зрідка приходив в будинок.

Говорячи про шлюб з Мією Ферроу, Аллен робить висновок, що розуміє її потрясіння, сум’яття і гнів в свою сторону. Однак звинувачення в зґвалтуванні їх дочки Ділан він вважає мерзенними і образливими.

«Я ніколи й пальцем не торкнув Ділан, ніколи не зробив їй нічого такого, що можна було б витлумачити навіть як образа. Це була повна фальсифікація від початку до кінця».

Поделитесь в соц сетях!

Теги: ,

Загрузка...
Loading...