Володимир Остапчук заявив, що ніколи не зраджував дружині

Телеведучий Володимир Остапчук дав інтерв’ю Каті Осадчій, в якому прокоментував своє розлучення з Оленою Войченко.

Як пише Viva, Володимир Остапчук та Олена Войченко розлучаються після 12 років сімейного життя. У пари ростуть двоє дітей — 6-річна дочка Емілія і син Еван Олександр, якому в березні виповниться 2 роки. Кілька днів тому дружина ведучого дала резонансне інтерв’ю, розповівши про зради Остапчука і звинувативши його в байдужості до її матеріальним становищем. У відповідь Володимир записав свою версію конфлікту, вибравши для цього програму «Світське життя з Катериною Осадчою».

«Ми зрозуміли, що наше сімейне життя йде шкереберть. Ми почали сваритися, ми дуже сильно почали сваритися. І найстрашніше в цій ситуації те, що ми почали робити це перед нашими дітьми. Ні, ми не билися, але сварки були серйозними. Підставою для розбіжностей і сварок на підвищених тонах стала моя робота… Я не маю рації в тому, що так довго вирішував це питання. Дуже довго. Треба було розірвати ці стосунки по-дорослому – як двоє дорослих людей, чесно зізнатися, мабуть, коли це не набуло таких розмірів. Вважаю, що краще залишатися дорослими і батьками, які люблять, щоб не травмувати психіки маленьких дітей. Я не виносив цієї історії тільки заради того, щоб убезпечити своїх дітей», — зізнався Володимир Остапчук, пояснюючи справжні причини розлучення. За його словами, він ніколи не зраджував дружині.

«Я ніколи не зраджував дружині. До речі, я знаю, чому Олена вирішила дати таке інтерв’ю та в саме такому ключі. Я її розумію. У ній говорять емоції, у ній зараз говорить образа. Тому що ми з 17 років разом, ми прожили більшу частину нашого життя разом, і зараз, останні 5 місяців, вона, мабуть, не може звикнутися з новим статусом, не може призвичаїтися», — сказав ведучий.

У той же час натяки на гомосексуальність Володимира Остапчука тільки розсмішили: «Я дозволю собі посміхнутися. Ні, я не гей. У мене ніколи не було стосунків із чоловіком і ніколи не буде».

Спростував ведучий і те, що нібито залишив дружину без грошей. Володимир Остапчук заявив, що після розставання він зобов’язується віддати Олені Войченко дві квартири, автомобіль і 30 тисяч доларів. Крім того, за останні п’ять місяців він виплатив дружині 225 тисяч гривень.

Ведучий додав, що рішення про припинення відносин вони з Оленою прийняли разом.

«Був момент, коли ми зрозуміли, що це кінець. Ми не змогли збудувати гарної сім’ї, про яку кожен мріє. У якийсь момент ми обоє поставили крапку в стосунках. Тоді ми говорили на підвищених тонах і Олена сказала мені: «Я зберу тобі речі сама», — зазначив Володимир.

Поделитесь в соц сетях!

Теги: ,

Загрузка...