Володимир Остапчук висловився про скандальне інтерв’ю колишньої дружини

Ведучий Володимир Остапчук дав інтерв’ю e відповідь після того, як його екс-дружина Олена Войченко на всю країну розповіла про його зради.

Нещодавно Олена Войченко в телевізійному інтерв’ю розкрила причини розлучення. Жінка зізналася, що Володимир Остапчук зраджував їй і був аж ніяк не таким ідеальним чоловіком, як це здавалося. Реакція не змусила довго чекати, і ведучий написав свою відповідь в соцмережі.

Володимир Остапчук на своїй сторінці в Інстаграм опублікував розгорнутий пост на тему розлучення і з’ясувань відносин з колишньою дружиною. За словами телеведучого, він розуміє позицію Олени і не тримає на неї зла.

«Привіт, країна. Так, я знаю, що ви думаєте «а чому ж він мовчить» після інтерв’ю колишньої дружини одного з телеканалів країни про розлучення і причини. Для мене так само, як і для вас стало повним шоком це відео. Я ніколи не хотів би, щоб особисті відносини двох людей обговорювала вся країна. Хоч я і досить публічна людина, але є зона безпеки, за якою починаються сценарії ток-шоу, взаємних звинувачень і інші жахи. А цього я не побажав би і ворогові. Всі ці 5 місяців я зберігав мовчання з приводу нашого розлучення і до сих пір вважаю, що від такого повороту найбільше постраждають наші любі дітки.

Але я можу зрозуміти і в якійсь мірі виправдати такий емоційний вчинок Олени. Це жіноча образа і злість. Тому що ми знайомі з 17 років, тому що ми були разом майже 14 років і, можливо, вона ще не звикла до нового статусу і самостійного життя. Ось і зважилася на відчайдушний крок.

Я це розумію. Але як і раніше можу сказати: я шалено вдячний Олені за наші 12 років шлюбу, довгий шлях і спільні успіхи, за те, ким я став зараз і життя в різних країнах, але найголовніше — наших прекрасних дітей. І я б далі зберігав холоднокровність, але поставлений в умови, коли змушений дати відповідь. Адже все подумають, що я відмовчувався. Ні, щиро шкодую про те, що мільйони людей вплутані в непрості відносини 2 людей, смакують, перебирають кісточки і потирають руки всі хейтери. Але прошу не робити поспішних висновків про причини розлучення, деталі, гроші і чутки. На всі питання я відповім ексклюзивно у «Світському жітті». Спасибі. А тепер ласкаво прошу всіх залишати гнів і хейт в коментарях», — написав Володимир Остапчук в Інстаграм.

Нагадаємо, Олена Войченко і Володимир Остапчук були разом 10 років. У пари є двоє дітей — дочка Емілія і син Еван Олександр.

Поделитесь в соц сетях!

Теги: ,

Загрузка...