Володимир Остапчук прокоментував своє розлучення

Повною несподіванкою для нас і для багатьох шанувальників Володимира Остапчука виявилася новина про його розлучення з дружиною Оленою.

Незабаром пара підтвердила цю інформацію в ексклюзивному коментарі для Viva.ua. 27 жовтня відбувся черговий ефір «Танців із зірками», в якому брав участь Володимир, і, зрозуміло, без обговорення розлучення не обійшлося. В ефірі Володимир знову висловив слова подяки Олені і заявив, що присвячує танець дітям, а незабаром в своєму блозі він розмістив пост, в якому висловився про розставання з дружиною.

«І, звичайно, я не міг не поділитися з вами тим, що відбувається в моєму житті. Сьогоднішній ефір про страхи і в щоденнику я розповів, що я завжди боявся невідомості. Особливо в світлі останніх подій. Головний урок, який я виніс на сьогоднішній день — це цінувати життєвий досвід. Я шалено вдячний і щасливий за ті 15 років життя, які були у нас з Оленою. Як я говорив раніше, підтримка, любов і жіночне, але міцне плече — все це час допомагали мені впевнено йти вперед, а діти завжди були стимулом. Дякую за мудрість і терпіння. Але настав час я йти далі по-новому «, — написав Володимир.

Поделитесь в соц сетях!

Теги: ,

Загрузка...
Load...