Виробництво серіалу «Будинок дракона» почнеться навесні

Кейсі Блойс, головний контент-менеджер HBO і HBO Max, повідомив, що виробництво приквела знаменитої «Ігри престолів» стартує вже цієї весни.

«Підготовка йде. Зйомки почнуться в квітні», — заявив Блойс. Він додав, що шоураннер серіалу Мігель Сапочник і Райан Кондао «вже давно пишуть сценарій» і у них готові нариси до всіх 10 епізодах першого сезону.

«Будинок дракона» — перезавантаження закритого раніше спін-офф «Ігри престолів» під неофіційною назвою «Довга ніч» з Наомі Уоттс у головній ролі. Зйомки пілотного епізоду не відбувся приквела були завершені в липні 2019 року, але високий бюджет і проблеми з постпродакшн змусили HBO відмовитися від виробництва серіалу. Основою для спін-офф послужить книга «Вогонь і кров», яку Джордж Мартін писав паралельно зі своєю знаменитою серією «Пісня льоду і полум’я».

Дія «Будинки дракона» розгорнеться за 300 років до подій оригінального серіалу. Історія буде присвячена предкам Дейнеріс і розповість про історичне падіння Будинки Таргаріенів.

В акторському складі заявлені Метт Сміт ( «Доктор Хто») в ролі принца Деймона Таргаріена, Педді Консідайн ( «Типу круті лягаві», «Чужинець») в ролі короля Візеріса, Олівія Кук ( «Першому гравцеві приготуватися») в ролі Алісенти Хайтауер і Емма Д’Арсі ( «Шукачі правди») в ролі принцеси Рейнір Таргаріен.

Блойс підтвердив, що прем’єра «Будинки дракона» очікується в 2022 році.

Поделитесь в соц сетях!

Теги: , , ,

Загрузка...