Віктор Павлік розкрив подробиці особистого життя

53-річний український співак Віктор Павлік під час зйомок шоу “Музична платформа” на “Арена Львів” заінтригував змінами в особистому житті.

Як передає НАРОДНА ПРАВДА, Павлік поділився своїми планами на майбутнє щодо весілля з 25-річною коханою Катериною Реп’яховою, яка є його концертним директором.

“У кохання немає віку, немає перешкод. 28 років – різниця немаленька. Катя народилася в 1994-му, а я в той час вже ого-го як рок грав. Я не боюся, що буду старим, а Катя буде за мною доглядати. Вона знала, на що йде, і повністю приймає мене”, – розповів співак за лаштунками.

Як відомо, пара разом вже чотири роки, і тільки зараз співак вирішив надати стосункам з молодою дівчиною розголосу, а різниця у віці 53-річного музиканта зовсім не бентежить.

Що стосується весілля, то поки закохані про це не говорили і нічого не планували – у них занадто щільний концертний графік і багато гастролей по Україні.

“Ми вже чотири роки разом, поки про весілля не думали. Я сподіваюся, це скоро станеться і на все життя. Це буде скромно. Катя хоче білу сукню, але пишного святкування точно не буде”, – зізнається Павлік.

Що стосується поповнення в родині, то Віктор з Катею також ще нічого не планували. Тим більше, за словами артиста, він поки не готовий знову опинитися в ролі батька.

“Про поповнення ще не думав. У мене є онуки і діти, поки важко уявити себе в цій ролі. Поки нас влаштовує наше життя, подивимося, як воно буде завтра. Для Каті вагітність – це пряма відмова від роботи. Я думаю, вона поки не готова відмовитися від активного життя “, – підсумував співак.

Поделитесь в соц сетях!

Теги: , , ,

Load...
Загрузка...