Виконавці гурту TamerlanAlena розповіли, як їх син став співавтором хіта «Рано»

Ексклюзивно для сайту Viva.ua TamerlanAlena розповіли, як їх 6-річний син став співавтором хіта дуету «Рано», і поділилися секретами виховання.

Відомий український R’n’B дует TamerlanAlena, який відсвяткував десятиріччя на сцені в минулому році, готується презентувати свій третій альбом, присвячений цій події, під назвою «Х». А поки TamerlanAlena транслюють любов не тільки на сцені. Пара вже сім років у шлюбі, а своїм головним досягненням вони вважають не мільйони прослуховувань їх пісень і заповнені зали на концертах, а свого сина Тимура.

Пара розповіла про те, що приспів до одного з найгучніших пісень попереднього року був написаний разом з сином Тимуром.

«В один день, коли ми з ним їхали в дитячий садок, я по дорозі наспівувала якусь мелодію, і Тимур сказав: «Мам, мені це подобається!», Тоді я запропонувала йому повторювати за мною. Так, в тандемі з Тімою, у нас народився приспів до майбутнього хіту», — згадує Олена Омаргалієва, як із сином імпровізували і складали пісню.

Також зіркові батьки Tamerlan Alena виділили ТОП-5 Лайфхак виховання дитини:

 1. Бути кращим другом для дитини.
  Потрібно вміти слухати свою дитину і бути на рівних, тоді буде абсолютна довіра і хороші взаємини.
 2. Дисципліна особливо важлива у вихованні сина.
  У нашій родині є правила і розпорядок дня, якого слід дотримуватися. Тільки так можна досягти успіху.
 3. Давати свободу вибору і не заганяти в рамки.
  Не так давно ми відсвяткували шестиріччя Тими, на дні народження був торт в стилі гри «Brawl stars». Ця гра поширена, в основному, серед дітей старшого віку, але ми вирішили дати абсолютну свободу в організації свята Тіма, щоб він був щасливий.
 4. Підтримувати всі починання.
  Тимур відвідує індивідуальні заняття плавання і гімнастику. Від додаткового англійської мови відмовився, аргументуючи тим, що в садку досить, ми з Оленою підтримуємо в усьому його і не змушуємо, щоб не відбивати інтерес до вивчення.
 5. Головний лайфхак — це любити свою дитину.
  Ще Фрейд казав, що всі ми родом з дитинства. Наші проблеми, комплекси і успіхи починаються там. Тільки в абсолютній любові може вирости щаслива людина! Ми робимо все заради того, щоб Тимур був саме таким.

Поделитесь в соц сетях!

Теги: , ,

Загрузка...