Відомого американського актора звинуватили в згвалтуванні

Американського актора Анселя Елгорта звинуватили в зґвалтуванні неповнолітньої.

Про це пише Daily Mail.

Відзначається, що в 2014 році актор познайомився в Snapchat з 17-річною дівчиною на ім’я Габби. Ансель Елгорт на той момент було 20 років. За словами дівчини, актор згвалтував її під час їх першого побачення.

«Він не запитав мене, чи хочу я зайнятися сексом, знаючи, що це мій перший раз. Я ридала від болю, і я не хотіла робити це », — поділилася Габби.

Дівчина також зазначила, що мовчала про це багато років на прохання актора. Габби пояснила, що Ансель Елгорт нібито попросив її не розповідати нікому про подію, оскільки це може зашкодити його кар’єрі.

Габби також додала, що ходить до психолога, так як до сих пір страждає від посттравматичного стресового розладу і бореться з нападами паніки.

Представники Ансель Елгорт на даний момент ніяк не прокоментували цю інформацію.

Ансель Елгорт — американський актор, співак і діджей (під ім’ям Ansølo). Він відомий ролями в таких картинах, як «Дивергент», «Винні зірки», «Малюк на драйві», «Клуб мільярдерів» і «Щиголь». У жовтні 2018 року стало відомо, що Ансель Елгорт зіграє головну роль у фільмі за мотивами бродвейського мюзиклу «Вестсайдська історія». Зйомки почалися навесні 2019 року, прем’єра запланована на поточний рік.

Поделитесь в соц сетях!

Теги: , ,

Загрузка...