Відомий акторТіль Швайгер мріяв стати вчителєм

Тіль Швайгер – німецький красунчик, який навіть після п’ятдесяти з легкістю зваблює жінок. Однак по-справжньому він кохав лише одну жінку.

Здається, у зваблюванні жінок йому немає рівних. Недарма німецький красень та секс-символ Тіль Швайгер знімався у стрічках з промовистими назвами: «Спокусник», «Красунчик», «Найбажаніший чоловік». Разом з тим, у реальному житті актор тривалі роки був зразковим сім’янином та люблячим батьком, допоки популярність не зробила з нього ловеласа.

Маленьким Тіль мріяв стати вчителем, як і його батьки. Та коли доріс до роботи, почав шукати себе. Він був медбратом, охоронцем, але кожного разу розчаровувався. Він був аж занадто харизматичним для таких професій. Знайома порадила стати актором, і Тіль загорівся цією ідеєю. Акторська кар’єра Тіля, як заведено у Німеччині, почалася із порнофільмів. От тільки він не знімався в них, а озвучував та писав сценарії. Тоді хлопець й відкрив у собі неабиякий акторський талант і зрозумів, що здатен на більше, пише ranok.ictv.ua.

Звабливу посмішку та природну чарівність хлопця неможливо було не помітити, тому йому швидко стали пропонувати тільки головні ролі. Особливу популярність актору принесла стрічка «Достукатися до небес», вона зробила німця відомим на весь світ. Натовпи шанувальниць переслідували актора усюди, а він лише мило посміхався та йшов додому – до коханої дружини.

Пропозицію руки та серця Тіль зробив коханій Дані через п’ять днів знайомства, однак, несподівано для нього, вона відмовила, сприйнявши це за жарт. Тіль чекав рік, а потім знову спробував освідчитися, й цього разу жінка відповіла згодою. Невдовзі народився син, а потім донька, але Швайгер на цьому не збирався зупинятися, він завжди мріяв про велику родину.

Разом із його кар’єрою росла й велика родина Швайгерів. Зупинилося подружжя тільки після народження четвертої дитини. Але Тіль дедалі частіше починав задивлятися наліво. Постійні роз’їзди, слава ловеласа та шанувальниці, які вішалися йому на шию – уце поступово руйнувало стосунки.

Тіль протримався наче й немало – 10 років. А потім не встояв і зрадив дружині із молоденькою моделлю. Спочатку кидався між двома вогнями, та брехати Дані так і не навчився. Розрив був довгим та дуже болісним. Утім заради дітей Тім та Дана підтримували видимість родини, вони, як і раніше, ходили разом гуляти, їздили на відпочинок, от тільки жити стали окремо. Дана із дітьми, а Тіль – із молодою розлучницею Свеньєю Хольтман.

Дані знадобилося багато часу, аби змиритися, утім, пробачення Тіль все одно не дочекався. Зараз головному секс-символу Німеччини та Голлівуду за 50. Він так само грає звабників на екрані та змінює подружок у реальному житті, але покохати когось так сильно, як він колись кохав дружину, актор так і не зміг.

Поделитесь в соц сетях!

Теги: , , ,

Load...
Загрузка...