Відомі перші подробиці нового «Аватара»

Джеймс Кемерон поділився першими подробицями про сіквел стрічки.

Спочатку мова зайшла про сюжет. Події другої частини розгортаються кілька років по тому після оригінального фільму. Джейк і Нейтірі завели сім’ю — на момент картини у них вже восьмирічна дочка. У якийсь момент вона стане свідком великої сварки між батьками. Епізод знятий від її обличчя.

«Це трьохсторінкова сцена суперечки між Джейком і Нейтірі. Сімейна сварка. Дуже важлива для всього сюжету. Я зважився зняти її від імені дівчинки, яка ховається і підглядати за дією. Після досвіду зйомок першого «Аватара» я знав, як прописати персонажа Джейка, що переживає емоційний струс наступних чотирьох фільмів. Сему Уортінгтону було непросто. Він зіграв одразу в двох картинах, тому що ми зняли другу і третю частину. Йому довелося пережити непрості речі», — розповів режисер.

Також Кемерон підтвердив інформацію, що для «Аватара 2» і «Аватара 3» були відзняті тільки сцени з захопленням рухів акторів, а ось «живих» акторів ще потрібно зняти.

«Сцени з захопленням рухів складають переважну частину картин. Щоб зняти інші сцени мені знадобиться п’ять місяців. Це відразу на два фільми», — додав він, пише prm.ua.

Поделитесь в соц сетях!

Теги: , ,

Загрузка...
Load...