Венеціанський кінофестиваль пройде в призначений раніше термін та ігнорує карантин

Один з найстаріших європейських кінофестивалів — Венеціанський пройде в призначений раніше термін і не буде перетворений в онлайн-шоу через невизначеність, пов’язану з розповсюдженням коронавірусу.

Про це з посиланням на організаторів повідомляє видання Variety.

«Венеціанський кінофестиваль не може бути замінений онлайн-заходом / Очевидно, існує ймовірність того, що ми використовуємо якісь технології лише для деяких ініціатив», — прокоментував представник кінофоруму. Відзначимо, що на момент публікації даної замітки Італія перебувала в суворій ізоляції з числом загиблих від коронавірусу. Однак зберігалася надія, що завдяки застосовуваним заходам кризу вдасться подолати вже до літа.

Нагадаємо також, що раніше був скасований інший знаменитий кінофестиваль — Каннський. Його організатори послалися на небезпеку коронавірусу і пообіцяли провести захід, як тільки дозволять обставини.

Нове захворювання та карантинні заходи внесли серйозні корективи не тільки в розклад всіляких пов’язаних з кінематографом заходів, але і в знімальні і прокатні графіки багатьох фільмів і серіалів. Студіям довелося вносити зміни в свої плани.

Поделитесь в соц сетях!

Теги: ,

Загрузка...
Load...