Вчені визнали Оззі Осборна генетичним мутантом

Вчені американської компанії Knome, що вивчає геном людини, визначили, що британський рок-музикант Оззі Осборн є генетичним мутантом.

Про це повідомляє New York Post з посиланням на книгу професора медичного коледжу штату Індіана Білла Саллівана. Виконавця запросили для досліджень в 2010 році. Фахівці вважали, що рокер невипадково зумів дожити до похилого віку, незважаючи на регулярне надмірне вживання наркотичних речовин та алкоголю. За словами Саллівана, вчені дійсно виявили мутацію в генах Осборна. Фахівці вважають, що саме через це музикант мав схильність до таких шкідливих звичок.

«Оззі, безумовно, генетичний мутант», — зауважив автор книги. За його словами, в генах людей є різні схильності — любов до солодкого, кави або навіть до певних сексуальних і політичними уподобаннями.

«Після того як стільки років ми думали, що мислимо самостійно і вільно, ми усвідомили, що більшість, якщо не всі, в нашій поведінці, відбувається не за власним бажанням», — зазначив Салліван.

У квітні Оззі Осборн скасував світове турне, заплановане на 2019 рік, через травму і переніс усі концерти на наступний рік. Тоді Осборн впав у себе в будинку в Лос-Анджелесі.

Фото Ройтерс.

Поделитесь в соц сетях!

Теги: , ,

Загрузка...
Load...