Вайнштейн привідкрив темну сторону Голівуду

У жовтні минулого року спалахнув справжній скандал у Голівуді з обвинуваченням відомого кінопродюсера Харві Вайнштейна у сексуальному насильству. Дуже багато акторок першої величини публічно заявили про те, що вони особисто ставали жертвами його домагань.

Серед них Анджеліна Джолі, Емма Уотсон, Гвінет Пелтроу, Азія Ардженто і багато інших. На даний момент ведеться судовий розгляд. Протягом усього цього часу продюсер не давав інтерв’ю. Виняток він зробив тільки зараз для свого приятеля і журналіста з видання Spectator Таки Теодоракопулос.

Так, під час інтерв’ю скандальний кінопродюсер пожалівся на складну долю «єврейського хлопчика». Більше того він зізнався, що особисто змушував жінок до інтимних відносин в обмін на ролі у кіно та додав, що це звичайна практика для кінопродюсерів.

«Я народився бідним, потворним євреєм і все своє життя повинен був боротися. У мене було багато дівчат, але жодна дівчина не дивилася на мене, поки я не почав працювати в Голлівуді. Так, я пропонував жінкам роботу в обмін на секс, але так до сих пір роблять всі. Але це ніколи не було примусом! Я нікого не змушував», — каже Вайнштейн.

Втім, його колишній адвокат Бенджамін Брафман стверджує, що цю розмову не можна вважати інтерв’ю — це був просто «дружня» розмова, а цитати Вайнштейна згодом неправильно інтерпретували.

«Я був присутній при цій розмові. Містер Вайнштейн ніколи не говорив про те, що обмінював ролі на секс», — стверджує Брафман.

У свою чергу колишня помічниця кіномагната Харві Вайнштейна Мімі Халеі також розповіла про тяжкі страждання під час роботи на нього. Так, вона розповіла, як Харві примусив її до орального сексу і згвалтував, пише znaj.ua.

Поделитесь в соц сетях!

Теги: , , ,

Load...
Загрузка...