Вайнона Райдер розповіла про антисемітизм в Голлівуді

У недавньому інтерв’ю Sunday Times Вайнона Райдер розповіла про роль у фільмі «Дракула Брема Стокера» та антисемітизм в Голлівуді.

На зйомках фільму «Дракула Брема Стокера» режисер Френсіс Форд Коппола вирішив, що реакція Вайнони на перетворення Гері Олдмана в зграю щурів буде більш правдоподібною, якщо актрису довести до справжньої істерики.

«Я повинна була плакати. Френсіс намагався змусити всіх кричати те, що вивело б мене з рівноваги. Річарда Гранта, Ентоні Хопкінса, Кіану Рівза. Але Кіану відмовився мене обзивати, Ентоні відмовився. Це просто не спрацювало. Я плакала в кадрі по-справжньому? Ні, я і без цього змогла зіграти сцену».

Крім цього актрисі частенько доводилося стикатися в Голлівуді з антисемітизмом. Так, під час проб для проекту, назву якого Райдер не уточнила, їй відмовили в ролі, посилаючись на її «занадто єврейську зовнішність».

Одного разу на одній з вечірок Мел Гібсон, дізнавшись, що Вайнона Райдер має єврейське коріння, пожартував, що вона «утікач з печі». Такий жарт про голокост не сподобався їй.

Дівчина часто чує недоречні коментарі з приводу того, що вона єврейка. І хоча вона не відносить себе до числа релігійних людей, це не скасовує того, що Вайнона вважає себе єврейкою.

«Почекай, ти єврейка? Але ти ж така гарна!».

Поделитесь в соц сетях!

Теги: , , ,

Загрузка...