Вахтанг Кікабідзе розповів, що думає про Путіна

Грузинський актор Вахтанг Кікабідзе заявив, що поїде на гастролі в Росію, якщо політика країни зміниться, і висловив думку про президента РФ Володимира Путіна.

Інтерв’ю з актором український журналіст Дмитро Гордон опублікував на YouTube. Гордон поцікавився, чи змінилося останнім часом ставлення Кікабідзе до Путіна.

«Він для себе робить те, що йому потрібно, він свою справу робить. <…> У всіх країнах на чолі стоять незвичайні люди, і все залежить від їх мізків, як вони дивляться на життя, на нашу маленьку планету, <…> все залежить від них і все повинно пред’являтися їм. Історія залишається, все пишеться чорним по білому, коли-небудь ці папери піднімуть», — почав актор.

На його думку, в Грузії йде «повзуча анексія» і кожен день викрадають людей.

«Є речі, про які ми багато не говоримо, але в Росії про це знають. Я думаю, цей час уже пройшов, не можна гратися в завойовниками», — сказав Кікабідзе.

Також актор заявив, що Росія веде «неправильну політику».

«Росія величезна, красива, хлібосольна країна, населена чудовими людьми, що читає, з прекрасним мистецтвом, поезією. Що це все час вони сусідам доставляють незручності? » — обурився актор.

Він підкреслив, що з 2008 року не був ні в одному російському місті, але закликав розділяти політику і народ. За словами Кікабідзе, йому приходить безліч запрошень в різні російські міста.

«Вони говорять: «Це ж Путін, це не ми». <…> Але не можна співати тим людям, які тебе хочуть побити, я маю на увазі політиків. <…> Якщо увійшов до тебе танк з якимось прапором, в цю країну ти не повинен їхати», — зазначив він.

Раніше Кікабідзе розповів в інтерв’ю виданню Kviris Palitra, що любить російських людей, але не любить російську політику і хотів би її «зруйнувати». На його думку, щоб «зламати радянський менталітет», буде потрібно витратити багато часу, але в підсумку це все ж станеться.

Поделитесь в соц сетях!

Теги: ,

Загрузка...
Load...