В Україні випустили перший журнал Vogue для чоловіків

Українська редакція модного журналу Vogue випустила перший в історії чоловічої номер Vogue Man. Про це повідомляється в Instagram-акаунті видання.

На обкладинці випуску, який буде доступний для покупки в квітні, відображений нідерландський манекенник Паркер ван Ноорд (Parker Van Noord). Автором знімка став фотограф Метью Брукс (Mathew Brookes).

«Коли ми планували і створювали цей журнал, ніхто не міг уявити, що нас чекає пандемія COVID-19. Але номер надруковано, завтра ви побачите його в супермаркетах і кіосках, які працюють під час карантину. Сподіваємося, що Vogue Man UA стане вашим супутником в ці непрості часи і надихне продовжувати жити в повну силу, адже рано чи пізно все повернеться і стане на свої місця. А тим часом бережіть себе і своїх близьких», — йдеться в описі посту.

У листопаді 2019 року президент України Володимир Зеленський потрапив на одну з обкладинок грудневого номера Vogue UA, героїнею якого стала його дружина, перша леді країни Олена Зеленська. В рамках проекту Зеленська розповіла про життя в новому статусі, нові обов’язки і можливості, а також про моду як інструменті культурної дипломатії.

Поделитесь в соц сетях!

Теги: ,

Загрузка...
Load...