В пекло, в рай і назад: вийшов новий трейлер «Білла і Теда» з Кіану Рівзом і Алексом Вінтером

«Білл і Тед» — третій фільм з однойменною фантастичною комедійної франшизи, яка оповідає про пригоди двох друзів-музикантів у виконанні Алекса Уінтера і Кіану Рівза.

Перша частина цієї історії вийшла ще в 1989 році, тоді як друга — в 1991 році. У новому фільмі вже немолоді Білл і Тед в компанії своїх дочок пускаються в подорож крізь час, відвідуючи різні минулі епохи і навіть майбутнє. Їх мета — створити музичний хіт вселенського масштабу, зібрати свою групу і виступити з концертом, щоб тим самим врятувати всесвіт від знищення.

Сценаристами «Білла і Теда» стали Ед Соломон і Кріс Метісон, до цього працювали над двома першими фільмами серії. Крім Уінтера і Рівза провідні ролі в картині виконають Самара Вівінг («Я йду шукати», «Стволи Акімбо») і Бригіта Ланді-Пейн ( «Скляний замок»). Постановником триквела став Дін Парадізо ( «У пошуках галактики», «Аферисти Дік і Джейн»).

Спочатку кінотеатральний реліз «Білла і Теда» був призначений на 21 серпня, але в зв’язку з пандемією коронавірусу прем’єра спочатку була зміщена на тиждень пізніше, а потім студія Orion Pictures ухвалила випустити фільм 1 вересня. Картину можна буде подивитися як на великому екрані, так і в онлайн-кінотеатрах.

Поделитесь в соц сетях!

Теги: , , ,

Загрузка...
Load...