Українська співачка відверто розповіла про свої пластичні операції

Українська співачка, солістка «НеАнгелів» Слава Камінська поділилася, що зверталася за послугами пластичних хірургів. Про це Камінська написала у своєму Instagram та виклала знімки до пластики обличчя, — пишет 24tv.ua

Як відомо, Слава вийшла заміж за пластичного хірурга, однак зірка каже, що робила пластику до знайомства з чоловіком.

«Я ніколи не приховувала того, що вдавалася до послуг пластичного хірурга, і мало того, одна з небагатьох, хто відверто про це говорив в багатьох інтерв’ю. І було це задовго до появи в моєму житті коханої людини з цією чудовою професією», – зізнається Камінська.

Так Слава виглядає зараз

За її словами, вона справді змінилася з часів своєї юності, але такі зміни не завжди були результатом операцій.

«На думку «трудящих» я сплю на операційному столі, але хочу вас засмутити – це не так. Не обов’язково щось «різати», щоб змінити овал обличчя, підняти брови, змінити погляд і зробити його більш відкритим – досить ботулотоксину. Прибрати носогубні складки, зробити виражні вилиці – гіалуронка в допомогу. Не забувайте про безліч фільтрів, фотошоп і ракурс фото. Але якщо звернути увагу на мої юнацькі фотографії, то збільшувати губи можна і за допомогою олівця для контуру. Впевнена, що якщо ви переглянете свої фото, починаючи з 16 і закінчуючи сьогоднішнім днем, ви однозначно побачите зміни», – написала співачка.

 

Поделитесь в соц сетях!

Теги: , , ,

Load...
Загрузка...