Україна видалила співака Аль Бано з чорного списку

Міністерство культури, молоді та спорту України виключило італійського співака Аль Бано з чорного списку осіб, що представляють загрозу національній безпеці країни.

Прізвище співака виключена з відповідного переліку на сайті на відомства. Аль Бано було внесено до чорного списку 11 березня цього року. Таке рішення було прийнято Міністерством культури України на підставі звернення Служби безпеки. Сам співак назвав таке рішення абсурдним і заявив про намір через європейські судові інстанції вимагати відшкодування морального збитку від української сторони. Як оголосили представники співака, всі отримані кошти будуть спрямовані в одну з благодійних організацій України.

До чорного списку Мінкультури в даний час входять 150 діячів культури. В основному це росіяни — Микита Михалков, Карен Шахназаров, Павло Лунгін, Олександр Розенбаум, Сергій Пєнкін, Микола Расторгуєв, Василь Лановий, Валентин Гафт, Валентина Тализіна, Наталя Варлей, Лев Лещенко, Зураб Церетелі та ін.

Список постійно поповнюється. З італійців в нього раніше потрапив актор і режисер Мікеле Плачідо, який прославився роллю комісара Катані в серіалі «Спрут».

Поделитесь в соц сетях!

Теги: ,

Загрузка...
Load...