У серіалу «Пацани» буде спін-офф про коледж супергероїв

Не встигли фанати до кінця подивитися довгоочікуваний другий сезон «пацанів», як Amazon здивував несподіваною гарною новиною.

Всесвіт шоу ширшає: тепер до неї додасться спін-офф про коледж, в якому навчаються люди з суперздатностями, причому доводиться їм там явно несолодко. Те, що відбувається в цьому цікавому навчальному закладі представники стрімінгового сервісу порівняли з «Голодними іграми», а керувати яка творить в стінах коледжу жахами буде, зрозуміло, компанія Vought International.

Очікується, що головні герої спін-офф щосили будуть вторгатися в «моральні, фізичні і сексуальні кордони один одного і буквально йти по головах, щоб в майбутньому краще влаштуватися в одному з найбільших міст США».

Тим, хто любить максимально криваві і натуралістичні шоу, переживати нема про що. Як повідомляє видання Variety, новий серіал отримає дорослий рейтинг і збереже похмуру атмосферу оригінального шоу. До речі, за створення спін-офф знову візьмуться Крейг Розенберг і Ерік Кріпкая, автори «пацанів».

Як виявилося, додаткове шоу всесвіту продумувалося давно, але Amazon був обережним, не знаючи, як глядачі сприймуть другий сезон «пацанів». Однак історія вистрілила, і аудиторія шоу збільшилася аж на 89%, так що робота над спін-оффом закипіла.

Нагадаємо, «Пацани» — це адаптація однойменного коміксу Гарту Енніс і Даріка Робертсона, в якому світ населяють гонорові і жорстокі супергерої. Нові епізоди шоу виходять по п’ятницях.

Поделитесь в соц сетях!

Теги: ,

Загрузка...
Loading...