У Росії зневажають українську співачку Софію Ротару

Знамениту виконавицю цілеспрямовано цькують. Про це розповів концертний директор співачки Сергій Лавров.


Нагадаємо, що Ротару звинувачують у фінансуванні українських силовиків, і багато критиків вимагають позбавити її звання Народної артистки СРСР.

«Ми думаємо, що, скоріше за все, це було якесь замовлення. Софія Михайлівна один раз не приїхала на «Пісню року», і то тільки тому, що в Україні було оголошено військовий стан, і чоловікам був заборонений виїзд з країни. Ротару їздить не одна, у неї ціла команда, в якій є і чоловіки», — наводять його слова Ura.news.

Що ж стосується чуток про те, що Ротару перераховувала гроші ВСУ, то це, на думку Лаврова, також є наклепом.

«Ми не розуміємо, звідки взялася ця інформація. Те, що Ротару фінансувала будь-які військові історії, це просто неправдиві відомості, за які можна подати в суд».

Не відповідають дійсності і домисли про те, що Ротару їде в Росію «на заробітки». Сергій Лавров нагадав, що «Пісня року» — це захід, за виступ на якому артисти не отримують гонорарів.

Раніше російська телеведуча Ангеліна Вовк обіцяла принципово не йти на російський концерт Софії Ротару. Вона розкритикувала Ротару за ту двоїсту позицію, яку співачка зайняла по відношенню до Росії.

Поделитесь в соц сетях!

Теги: ,

Загрузка...
Loading...