У певицы Русланы случилось горе

У украинской певицы Русланы случилось горе — она потеряла четвероногого друга, который умер от болезни. Об этом она сообщила своим подписчикам в Инстаграм, пишет Newformat.info.

«Сьогодні не стало мого друга, близької і рідної душі — мого Левуся. Я підібрала його 5 років тому на вулиці маленьким цуценям, якого, як, на жаль, часто трапляється, люди викинули на вулицю. ⠀
На жаль, він не зміг подолати важку хворобу, але я дякую хлопцям-ветеринарам Павлу та Віталію за те, що вони до останнього подиха Левуся боролися за його життя. Важко і боляче… ледь тримаюсь… ⠀Люди! Бережіть наших маленьких друзів! Не викидайте їх. Доглядайте за ними!Давайте зробимо все для всіх тваринок якнайкраще, як робили б це для себе! Вони варті того! Їх серця настільки віддані і чисті, що неможливо не відчути! ⠀Мій Левусь… я плачу, але ти завжди будеш у моєму серці… Ти мій друг назавжди!», — написала она.

Отметим, что на данный момент у звезды более 16 тысяч подписчиков в Инстаграм. Поклонники сожалеют о случившемся и стараются поддержать Руслану в этот трудный для нее период.

Александра Будилка

Поделитесь в соц сетях!

Теги: ,

Загрузка...