У Музеї історії Києва відкрилася виставка «Традиційні гаджети»

У Музеї історії міста Києва відкрилася виставка «Традиційні гаджети». На ній представлено ​​найбільшу колекцію керамічних іграшок в Києві.


Як повідомляється на сторінці заходу в Facebook, вперше в історії музею використовуатимуться понад 20 віртуальних 3D-моделей для доповнення демонстрації експонатів. Скориставшись QR-кодами, відвідувачі можуть розглядати іграшки на персональних гаджетах.

На виставці представлено ​​дрібну кераміку від давньоруської доби (Х-ХІІІ ст.) до нового часу (ХVII-XIX ст.) З колекцій Музею історії міста Києва та Інституту археології НАН України, а також роботи сучасних художників-керамістів. Більшість іграшок експонується вперше.

Відзначається, що родзинкою виставки є музичне оформлення: лідер групи ONUKA Ната Жижченко зіграла на свистульках ХVII-XVIII ст. Атмосферу виставки створюють також фотографії дітей, одягнених в костюми різних епох, які бавляться керамічними іграшками.

Експозицію можна відвідати до 14 березня за адресою вул. Б. Хмельницького, 7. Вартість квитка — 40 грн (пільговий 30 грн).

Поделитесь в соц сетях!

Теги: , , , ,

Загрузка...
Load...