У Британії запропонували віддати роль Джеймса Бонда акторові-гею

Англійський актор театру і кіно Бен Уішоу, кілька років тому зіграв агента Кью в фільмах про Джеймса Бонда, запропонував віддати головну роль франшизи представнику ЛГБТ-спільноти.

На думку Уішоу, це продемонструвало б світу, якого прогресу досягла британське кіно, передає Attitude.

— Я дійсно вважаю, що ми повинні працювати над створенням світу, в якому кожен може грати кого завгодно. Це було б по-справжньому захоплююче, якби при виборі кандидата на таку роль сексуальна орієнтація не мала б значення. Думаю, це був би справжній прогрес, — заявив актор.

При цьому Уішоу поскаржився, що в Британії не надто багато акторів-геїв, які підходять, на його думку, на цю роль. В якості потенційних кандидатів він запропонував розглянути Люка Еванса, відомо за ролями Влада Дракули з однойменного фільму і головного антагоніста з «Форсажу-6» або Джонатана Бейлі, найбільш відомого за серіалом «Бріджертон».

Не тільки на екрані, але і в реальному житті британській розвідці не звикати до подібного роду скандалів. У 2012 році британський суд виніс вердикт, згідно з яким визнав, що слідству не вдасться відтворити картину загибелі співробітника секретної розвідувальної служби Великобританії (МІ-6), знайденого у ванній власної квартири в застебнутому на блискавку спортивній сумці.

Гарет Вільямс, чиє тіло виявили в 2010 році через тиждень після того, як шпигун перестав виходити на зв’язок, вів надто потайний навіть для його роду діяльності спосіб життя. Ошелешеним слідчим вдалося лише з’ясувати, що загиблий агент був завсідником місцевого гей-клубу.

Поделитесь в соц сетях!

Теги: , , ,

Загрузка...