Тімур Мірошниченко обвінчається з дружиною

Популярний український телеведучий та шоумен Тімур Мірошниченко на початку лютого цього року вдруге став батьком. Він дав інтерв’ю, в якому розповів про дружину та зізнався, що вони вирішили обвінчатися через 2 роки після весілля.

Тімур та його дружина Інна виховують двох дітей – доньку Мію та сина Марка. Зараз зіркова сім’я відпочиває на Кіпрі, проте зовсім скоро вони повернуться, адже на Марка чекає церемонія хрещення. В програмі «Ранок з Україною» на телеканалі «Україна» Тімур поділився подробицями життя після народження другої дитини.

Спершу шоумен заявив, що Інна проклала шлях до його серця через шлунок.

— Якось вона мені написала: «Ти о котрій звільняєшся?» Я відповів: «Десь після 11-ої». Інна запросила на чайок, мовляв, приготувала мені сюрприз. Приїжджаю, а вона «Наполеон» спекла. А я ж тоді готувався до Євробачення і, само собою, солодкого в такий час не можна було їсти. Я шматочок з’їв, кажу: «Дякую, смачно», і більше не брав. Вона так образилась на мене!, – розповів Тімур.

Донечка Мірошниченків народилася влітку 2018 року, тоді зірковий тато не був присутній на пологах, проте виправив цю ситуацію, коли народжувався син і підтримував дружину в пологовому.

— Ми, чоловіки, ніколи в житті не зрозуміємо того болю, який витримують жінки під час пологів. Тому просто бути поруч, навіть тою людиною, яку треба не за чимось послати, а кудись. Я раджу всім чоловікам обов’язково ходити на пологи, – сказав ведучий, пише 24tv.ua.

Поделитесь в соц сетях!

Теги: , , ,

Загрузка...
Load...