«Тенет» Крістофера Нолана отримав приз Британської кіноакадемії

Фільм Крістофера Нолана «Тенет» отримав премію Британської академії кіно і телевізійних мистецтв (BAFTA) за кращі спецефекти, повідомляється на сайті BAFTA.

Фільм Джорджа Вульфа «Ма Рейні: мати блюзу» отримала відразу дві нагороди: за кращий дизайн костюмів і кращі грим і зачіски. Чорно-біла картина Девіда Фінчера «Манк» отримала премію за кращий художній дизайн. Лауреатом в номінації «Кращий кастинг» став британський фільм «Рокс» Сари Гаврон. Нагороду за кращий звук отримала музична драма «Звук металу» Даріуса Мардера.

Кращим британським короткометражним фільмом за версією BAFTA став «Подарунок», а кращим британським короткометражним анімаційним фільмом — «Філін і кішечка».

Церемонія вручення премії проводиться в два дня. У неділю, 11 квітня, будуть оголошені переможці в інших 17 номінаціях — в тому числі нагородять кращий фільм, кращого режисера і кращих виконавців чоловічої та жіночої ролей.

У минулому році головний фільм Британської кіноакадемії отримав фільм «1917» Сема Мендеса про Першу світову війну. Вона завоювала шість нагород: за кращий звук, кращу операторську роботу, кращі візуальні ефекти, кращу роботу художника-постановника. Також картину нагородили як кращий британський фільм, а Мендеса — як кращого режисера.

Поделитесь в соц сетях!

Теги: , ,

Загрузка...