Святослав Вакарчук розкрив деталі свого концерту

Фронтмен одного з найпопулярніших гуртів Святослав Вакарчук приголомшив прихильників несподіваною заявою. Соліст «Океан Ельзи» поділився деталями підготовки до грандіозного та унікального концерту з назвою «Океан не мовчить».

За словами Святослава Вакарчука, такого шоу його колектив ще не робив, тому закликав всіх прихильників долучитись до заходу.

Відповідне відео з’явилось на офіційній сторінці гурту «Океан Ельзи» в Instagram. Там Святослав Вакарчук заявив, що 26 травня на території Національного комплексу «Експоцентр України» (ВДНГ) спільно зі своїми колегами він влаштує унікальний перформанс.

Наразі триває підготовка до концерту, яка об’єднала не тільки вітчизняних фахівців, але й закордонних. Відтак на учасників «Океан не мовчить» чекає велика кругла сцена, простора фан-зона без VIP-місць, оригінальне освітлення та чимало популярних пісень із творчості Святослава Вакарчука.

«26 травня в Києві на території ВДНГ група «Океан Ельзи» влаштовує унікальний у своїй історії концерт. Лише уявіть собі: величезна фан-зона, більша, ніж на «Олімпійському», а посередині – кругла сцена з оглядом на 360 градусів. Дах для цієї сцени ми спеціально веземо з Європи, світло розробляє наш друг з Литви, 400 квадратних метрів екранів, 4 гектари фан-зони. Це десятки тисяч людей разом. 100% рок-н-рол. У нас було різне, але такого ще ніколи не було. Океан не мовчить! Не мовчи і ти! Прийди і додай свій голос», – закликав Святослав Вакарчук.

Несподівано для всіх прихильників гурт «Океан Ельзи» вирішив зробити концерт. Виступ музиканти приурочили до Дня Києва, який відзначатимуть 26 травня. За словами Святослава Вакарчука, захід буде з демократичними цінами та однією фан-зоною, пише 24tv.ua.

Поделитесь в соц сетях!

Теги: , , ,

Загрузка...