Стали відомі подробиці майбутнього весілля Джастіна Бібера

У той час, як фанати Джастіна Бібера не можуть прийти до тями від подиву після раптової новини про заручини їх кумира, співак і його наречена вже почали підготовку до весілля.

Як розповів один з приятелів Джастіна, співак і його кохана — Хейлі Болдуін — не хочуть відкладати одруження і мають намір одружитися вже на початку наступного року.

Весілля Бібера і міс Болдуін відбудеться в Канаді — на батьківщині Джастіна. Наречений і наречена не збираються нікого вражати грандіозної церемонією. Навпаки, вони мріють про скромне весілля з невеликою кількістю гостей і хочуть покликати на святкування тільки рідних і найближчих друзів. Хейлі вже роздумує над тим, яким буде її вінчальний наряд.

Родичі Джастіна і Хейлі з ентузіазмом відреагували на звістку про заручини. Мама і батько Бібера привітали закоханих з заручинами і побажали щастя. Тато нареченої — Стівен, рідний брат Алека Болдуїна, благословив Джастіна на те, щоб той попросив руки Хейлі. Як стало відомо, перш ніж робити пропозицію, Бібер по всій формі попросив у Стівена дозволу одружитися з його донькою, пише bilshe.com.

Поделитесь в соц сетях!

Теги: , ,

Load...
Загрузка...