Стали відомі обставини загибелі зірки «Хора» Наї Рівери

Два місяці тому шанувальників серіалу «Хор» шокувала новина про зникнення актриси Наї Рівери.

Разом з чотирирічним сином вона вирушила на відпочинок на озеро, де вони каталися на човні і купалися. Але після цього Ная пропала, а її сина знайшли в човні одного. Через кілька днів пошуків тіло Рівери знайшли у воді. Виявилося, що актриса потонула.

Близькі Наї заявили, що вона добре плавала, тому причина її утоплення для багатьох залишалася загадкою. Але недавно судмедексперти провели розтин тіла актриси. Згідно їх звіту, Рівера страждала від сильних запаморочень і головного болю, які могли початися під час її занурення в воду. На думку експертів, зазвичай Ная могла справлятися з проблемою за допомогою ліків, але в той день все сталося дуже швидко.

Тепер співробітники правоохоронних органів упевнені: це був нещасний випадок. Також фахівці не знайшли в крові Наї алкоголю або заборонених речовин. Повідомляється, що перед смертю вона кликала на допомогу і, перш ніж піти під воду, тримала руку піднятою вгору. Раніше один з водолазів, який брав участь в пошуку тіла Рівери, зазначив, що на дні озера багато рослин, через що під водою дуже погана видимість. Він також припустив, що Ная могла заплутатися в рослинах.

Поделитесь в соц сетях!

Теги: , ,

Загрузка...
Loading...