Співачка Злата Огнєвіч розповіла, як боротися з творчою депресією

Співачка Злата Огнєвіч розповіла, що вдома завжди має “рятівну” пляшку вина, щоб боротися з творчою депресією.

Українська артистка хоч і позитивна особистість, проте як і всі люди відчуває різний спектр емоцій, як хороших, так і поганих. І особливо на зірку впливає кількість “забитих” глядачами залів та популярність хітів, за які дають нагороди.

— Я люблю, коли у мене вщент заповнені зали, тому що коли цього немає, у мене депресія. Для артиста важливо, щоб у нього були хіти, за які йому дають нагороди; щоб були концерти, на які люди купують квитки і ходять. Це все працює і для замовника, який замовляє артиста на те чи інше свято. Для нього теж важливі ці нагороди, щоб там не казали, — поділилася почуттями Злата, пише lux.fm.

І якщо цього не відбувається, то артистка відчуває творчу депресію. Але для таких випадків у Злати вдома є пляшка вина, яка “рятує” її від таких неприємних станів. Проте співачка не зловживає алкоголем, адже не хоче, щоб це погано відображалося на зовнішності.

— Якщо в мене і бувають такі стани, то у мене завжди вдома є пляшка вина, яку я за вечір можу пригубити, а потім випити! Це відбувається іноді, тому що це відображається на зовнішньому вигляді, тому я не зловживаю. Але пляшка вина у мене завжди є, — зізналася Злата.

Поделитесь в соц сетях!

Теги: , , ,

Загрузка...