Співачка Тейлор Свіфт публічно підтримала Байдена

Популярна американська співачка Тейлор Свіфт заявила в інтерв’ю журналу V, що на майбутніх президентських виборах проголосує за кандидата-демократа Джо Байдена.


«Я з гордістю проголосую за Джо Байдена і Камалу Харріс на президентських виборах цього року. Я вірю, що під їх керівництвом у Америки є можливість почати процес одужання, в якому вона так відчайдушно потребує »- сказала вона.

У свою чергу Байден подякував співачці на своїй сторінці в Twitter.

«Тейлор, спасибі за твою підтримку і за те, що висловлюєш свою думку в цей вирішальний в історії нашої країни момент», — написав лідер демократів.

Раніше, згідно з опублікованими даними опитування громадської думки, проведеного службою SSRS, кандидат на пост президента США від Демократичної партії Джозеф Байден на 16 процентних пунктів випереджає за популярністю свого суперника — чинного президента США Дональда Трампа.

2 жовтня головний науковий співробітник Інституту США і Канади РАН Володимир Васильєв розповів, що електоральний рейтинг президента США Дональда Трампа в передвиборній гонці тепер багато в чому залежить від того, чи встигне він поправиться до дня голосування — 3 листопада.

При цьому на початку вересня більшість американців вважало, що Трамп переможе на виборах. Рейтинг кандидата від демократів Джо Байдена знижувався. За чинного президента готові були проголосувати 42% виборців. Байден був попереду на шість пунктів, в липні розрив становив 13%.

Поделитесь в соц сетях!

Теги: , , ,

Загрузка...
Loading...