Спецвипуск серіалу «Друзі» знову перенесли

Дата початку зйомок додаткового епізоду серіалу «Друзі», який планували зняти до запуску сервісу HBO Max в травні цього року, так до сих пір не визначена.

Свого часу зйомки відклали на невизначений термін через пандемію коронавірусу. Зірка серіалу Девід Швіммер в інтерв’ю Entertainment Weekly говорив в липні, що, хоча він не володіє точною інформацією, але сподівається, що серія буде знята в серпні:

Я буду радий знову вийти на сцену, побачити всіх і зіграти з тими ж акторами на тій же знімальному майданчику. Але ми зробимо це, лише коли стане безпечно. Не сумнівайтеся, що ми хочемо зробити цей епізод, але доводиться чекати безпечний час.

Ситуація з коронавірусів в Каліфорнії за час, що минув після інтерв’ю Швіммера, значно змінилася. І не в кращу сторону. Спостерігається помітне зростання числа хворих. Губернатор штату Гевін Ньюсом заявив:

«Всі ми повинні тверезо визнати, що COVID не зникне, поки не з’явиться вакцина або ефективна терапія. Однак дані говорять про те, що не всі керуються здоровим глуздом».

В таких умовах знімальна команда «Друзів», якій в здоровому глузді не відмовиш, коли мова йде про питання безпеки, прийняла рішення не знімати епізод в серпні, а дочекатися, коли ситуація зміниться на краще.

Поделитесь в соц сетях!

Теги: , ,

Загрузка...
Loading...