Соліста групи «Гриби» погнали з України після інтерв’ю Дудю

Українська журналістка Яніна Соколова розкритикувала соліста групи «Гриби» Юрія Бардаша, що дав раніше інтерв’ю Юрію Дудю, з яким обговорив відносини Росії і України і ситуацію з російськомовним населенням в Україні.

Вона назвала брехнею слова Бардаша про те, що в Україні почали переслідувати за російську мову, але зауважила, що українці повинні захищати свою мову. Також Соколова розкритикувала артистів, які виступають в Росії, і заявила, що не може поважати таких діячів мистецтва.

«Настане той момент, коли Україна буде вільною від сусідських лап, стане успішною державою, тоді ваше ім’я буде ім’ям людини, яка в цю країну не вірила і її словесно зрадила», — додала журналістка.

Свій ролик Соколова супроводила підписом, що Бардашу пора покинути Україну.

«Ці одноклітинні організми не здатні міняти історію. І «між нами розтане лід «тільки тоді, коли такі, як Юрій, звалять з моєї країни», — написала журналістка в «Фейсбуці».

Нагадаємо, раніше в інтерв’ю Юрію Дудю Бардаш розповів про таємний сенс популярної пісні «Між нами тане лід». Виявляється, трек був присвячений відносинам Росії і України.

Поделитесь в соц сетях!

Теги: , ,

Загрузка...
Loading...