Слава назвала екс-чоловіка хайпером

Слава Камінська вперше розповіла всю правду про розлучення з чоловіком, пластичним хірургом Едгаром Камінським.

На початку літа мережу підірвала новина про те, що Слава Камінська розлучається зі своїм чоловіком, пластичним хірургом Едгаром Камінським. Довгий час подружжя не коментувало розставання, і лише зараз обоє почали погоджуватися на рідкісні інтерв’ю. Першим перервав мовчанку Едгар, звинувативши співачку в розпаді їхньої сім’ї. За його словами, однією з головних причин розлучення були надмірні ревнощі Слави, пише «Знай».

Славу такі слова зачепили і вона відповіла йому постом в Instagram, назвавши екс-чоловіка хайпером (людина, яка ловить популярність на будь-якій темі).

А нещодавно Слава Камінська дала відверте інтерв’ю Ользі Горбачовій, в якому привідкрила завісу своїх стосунків з екс-чоловіком та розкрила причини розлучення.

За словами Слави, велику роль зіграли батьки, які втручались у їхні стосунки з чоловіком. На перших порах, коли батьки почали допомагати Славі і Едгару з дітьми, було все добре. Але поступово батьки ″захопили територію″ в особистому просторі подружжя. І в якийсь момент Слава зрозуміла, що вже не може їх з цієї території ″прибрати″.

″Так вийшло, що моя мама ″влізла″ в коаліцію з моєї свекрухою. Їм так було простіше давити мене своїм авторитетом″, — зізналась Слава.

І з цього моменту почались всі негаразди. Едгар не став захищати свою дружину перед ″коаліцією мам″, стаючи на їхню сторону. Це неабияк засмучувало і ображало Славу і поклало початок кінця їхніх стосунків.

А основною причиною розлучення з чоловіком, за словами Слави, стало те, що вони різні у своїх поглядах на життя. У свої 30 років для співачки головним була сім’я, адже вона на той час твердо стояла на ногах, а Едгару лише належало це зробити, йому потрібна була робота і пріоритети в них були різні.

″Мені потрібна була сім’я, йому — робота. Зрештою, кожен отримав, що хотів — я отримала чудових дітей, він — роботу″.

Поделитесь в соц сетях!

Теги: , , ,

Загрузка...
Loading...