Слава Камінська зізналася, що була жертвою домашнього насильства

Українська співачка, учасниця популярного гурту «НеАнгели» Слава Камінська поділилася своєю думкою щодо скандалу, який виник навколо висловлень Регіни Тодоренко з приводу домашнього насильства.

Слава також зізналася, що колись сама потерпала від насильства, пише LIFESTYLE.

Вже декілька днів триває скандал Регіна Тодоренко потрапила в скандал через висловлювання про домашнє насильство: деталі навколо Регіни Тодоренко та її коментарів щодо домашнього насильства. Незважаючи на те, що дівчина публічно розкаялася та попросила вибачення за свої слова, її все ще звинувачують у сказаному. Зіркові колеги Регіни також долучилися до обговорення цієї ситуації, їхні думки розділилися. Слава Камінська на особистій інстаграм-сторінці опублікувала допис, у якому згадала цей випадок, а також зізналася, що колись сама була жертвою насильства.

Слава зазначила, що в мережі вже декілька днів звинувачують Регіну Тодоренко за її некоректні висловлювання на тему домашнього насильства і цим самим виникає публічне насильство проти неї в пошуках істини.

Співачка каже, що знає про проблему насильства не з чуток, бо колись дозволяла ображати себе.

— Сьогодні розумію, що це був мій свідомий вибір і я могла цього не дозволити, підучи після першого натяку на удар, – зізналася артистка.

Поделитесь в соц сетях!

Теги: , , ,

Загрузка...
Load...