Слава Камінська говорить, що Едгар не дає грошей на дітей

Минулого літа шанувальники Слави Камінської дізналися, що співачка розлучається з чоловіком і батьком її двох дітей. Зараз і у Слави, і у Едгара, схоже, наладилось особисте життя, але Камінський не надто дбає про фінансове забезпечення своїх дітей.

Співачка зізналася, що постійно балує дітей, хоча й розуміє, що це часом не зовсім правильно.

“Я не можу нічого з цим зробити. У мене цього всього не було в дитинстві, і я намагаюся це якось компенсувати”, – каже артистка.

Однак якщо раніше Слава любила відпочивати з друзями, то тепер у неї в пріоритеті – діти. Замість гучної вечірки, вона обирає тихий сімейний вечір із найважливішими для неї людьми. Едгар з дітьми бачиться та зазвичай вони живуть у колишньої свекрухи співачки. З новою обраницею батька Леонард і Лаура вже познайомилися. На запитання, чи знайома сама Слава із нею, артистка відповідає: “Ми з нею не знайомі”.

Але співачка не збирається перешкоджати спілкуванню дітей з дівчиною батька. Дітей експодружжя не ділило, Слава впевнена – вони мають залишатися з мамою. Артистка зізналася, що Едгар не сплачує аліменти:

“Мені шалено прикро, що у нас чомусь в законодавстві прописано, що все навпіл, але тягнуть на собі зазвичай все мами. Я не подавала на аліменти, грошей він мені на дітей не дає. Платить за садок. Дякую за це”, пише glianec.com.

Поделитесь в соц сетях!

Теги: , , ,

Загрузка...