Скарлетт Йоханссон підписалася на ще один фільм Marvel

Кожен раз, коли портал We Got This Covered публікує інсайдерську інформацію, він посилається на попередні чутки, отримані з того ж джерела, які з часом підтвердилися.

Цього разу вони пропонують довіритися інсайдеру, раніше повідомлялося, що через пандемію коронавируса дати виходу проектів Marvel будуть змінені на більш пізні.

Портал повідомляє, що, хоча нової Чорної Вдовою стане Олена Бєлова (Флоренс П’ю), це не виключає появи Наташі Романофф (Скарлетт Йоханссон) в подальших фільмах франшизи. У «мультивсесвіту божевілля» Доктор Стрендж створює альтернативні реальності і тимчасові розгалуження. Після чого поява будь-якого раніше загиблого персонажа є абсолютно чесним подією, якщо домовитися про те, що це відбувається в іншому з безлічі можливих відгалужень реальності. І персонаж Скарлетт Йоханссон настільки популярний у фанатів кіновсесвіту Marvel, що може стати одним з перших, з ким буде випробуваний даний прийом.

Крім того, можливі флешбеки з участю Наташі Романофф. У будь-якому випадку, інсайдер абсолютно впевнений, що фільм «Чорна Вдова» буде не останнім для персонажа Скарлетт Йоханссон.

Поделитесь в соц сетях!

Теги: ,

Загрузка...
Loading...