Шерон Стоун розповіла, що починала плакати, побачивши найменші ознаки старіння

Шерон Стоун знялася для обкладинки свіжого номера німецького журналу «Vogue» і дала виданню інтерв’ю, в якому розповіла про те, як їй вдалося прийняти власне старіння і скільки років зайняло відновлення після інсульту.

«Коли мені було вже за сорок, я в якийсь момент вирушила у ванну з пляшкою вина, замкнула двері і сказала собі, що не вийду, поки повністю не прийму своє тіло», — зізналася Шерон.

«Я починала плакати, побачивши найменшіознаки старіння тіла і обличчя, роздивляючись себе в збільшувальне дзеркало. Але правда в тому, що ви не зовсім безсилі і можете зробити спроби уповільнити цей процес, якщо візьмете себе в руки, будете дисципліновано харчуватися і робити багато фізичних вправ».

Крім наслідків природного процесу старіння Шерон зіткнулася з серйозними проблемами зі здоров’ям. У 43 роки актриса перенесла інсульт, на відновлення після якого треба було кілька років.

«Я не могла згадати багатьох людей взагалі. Ви відчуваєте себе дивно в своєму власному житті. Мені знадобилося два роки, щоб я змогла знову говорити і бачити. Я заїкалися, і у мене були справжні проблеми із зором, я не відчувала свого коліна. Деякі ліки мені дуже допомогли, і все-таки знадобилося майже сім років, щоб повністю відновити пам’ять».

Стоун — одна з небагатьох актрис, які не зловживають послугами пластичних хірургів і косметологів і досить спокійно приймають факт свого старіння. Актриса розповіла про ті методи, які особисто їй допомагають підтримувати себе у формі і запасатися енергією.

«Я відчуваю в собі прилив життєвих сил і енергії, коли я танцюю. Я маю на увазі не танці від випадку до випадку. Ні, я відводжу душу в танці як мінімум три або чотири вечори на тиждень. Це допомагає підтримувати себе в формі і заряджає енергією.

Також я підтримую режим сну, відмовившись від зашторювання вікон. Тепер я встаю о 8 ранку, а не опівдні».

Поделитесь в соц сетях!

Теги: ,

Загрузка...
Load...