Шеріл Коул розповіла про своє розлучення

Одна з найкрасивіших пар британської музичної індустрії оголосила про своє розлучення. Однак ні офіційна заява про розрив, ні традиційне для шоу-бізнесу твердження “ми залишаємося друзями” не врятувало Шеріл Коул і Ліама Пейна від чуток і домислів.

Причому обговорення розставання пари досягло такої точки, що співачка вирішила дати ще один особистий коментар.

Останньою краплею для Шеріл стала поява в пресі і соцмережах чуток про те, що винуватицею сумних новин стала її мати. До шанувальників (і, мабуть, недоброзичливців) Коул вирішила звернутися через особисту Twitter-сторінку:

“Як би мені не хотілося відповідати на подібні звинувачення в такий складний для нас час, я все ж не можу сидіти і слухати всі ці жахливі речі, які стосуються моєї матері. Я не розумію, чому її взагалі включили в нашу історію. Запевняю вас, що вона не має до цього розставання ніякого відношення. Я доросла жінка, яка здатна сама контролювати своє особисте життя. А моя мати – добра і мила жінка, яка не заслуговує того, щоб її втягували в цей жах.”

Ліам Пейн і Шеріл Коул були разом два роки, хоча познайомилися набагато раніше: у 2010 році Ліам в складі групи One Direction прийшов на британське шоу талантів The X Factor, де Шеріл була суддею. Той факт, що Шеріл старше Ліама на 10 років, не мав для них значення. У лютому 2017 року пара підтвердила свій роман, а в березні того ж року у них народився син Беар, пише wworld.com.ua.

Поделитесь в соц сетях!

Теги: , ,

Load...
Загрузка...