Шарліз Терон розповіла, як її мати застрелила батька

16 грудня 44-річна Шарліз Терон з’явилася в Нью-Йорку на прем’єрі фільму зі своїми участю «Скандал». Під час заходу актриса дала інтерв’ю, в якому згадала страшний епізод зі свого дитинства.

Так, Шарліз розповіла про ніч, коли її мати Герда застрелила її батька. На той момент зірці було всього лише 15 років.

«Мій батько був хворою людиною. Він був алкоголіком все моє життя — я не знала його іншим. Це була досить безнадійна ситуація, в якій застрягла наша сім’я. Кожен день непередбачуваний, коли ти живеш з алкоголіком, і це почуття залишається з тобою всередині на все життя. Я думаю, що наша сім’я була не зовсім здорової», — говорить Шарліз.

Терон детально описала події тієї страшної ночі:

«Мій батько був настільки п’яний, що ледве тримався на ногах, коли зайшов до хати з пістолетом. Моя мама і я були в моїй спальні і тулилися до дверей, тому що він намагався вибити її. Він зробив крок назад і просто вистрілив у двері три рази. Жодна з цих куль не влучила в нас, і це просто чудо. Але в цілях самооборони моя мама вирішила усунути цю загрозу».

«Це насильство в сім’ї, і я поділяю цю історію, цю долю з багатьма людьми. Мені не соромно про це говорити, тому що я думаю, що чим більше ми говоримо про ці речі, тим більше розуміємо, що ми не самотні. Я думаю , для мене це завжди була історія про те, що це означає — вирости і жити поруч з людиною, що страждають від залежності, і які наслідки це може мати», — додала актриса.

Поделитесь в соц сетях!

Теги: , ,

Загрузка...
Loading...