Шарліз Терон дала інтерв’ю, в якому розповіла про шлюб і виховання дітей

44-річна голлівудська актриса Шарліз Терон стала головною героїнею нового номера американського видання Glamour, взяла участь у фотосесії та дала велике інтерв’ю.

За словами зірки, яку часто запитують про те, коли вона нарешті знайде собі супутника життя, нинішнє «холостяцьке» положення її цілком влаштовує, і вона не прагне пов’язувати себе шлюбом.

«У мене вже довгий час не було відносин, — зізналася Шарліз. — І я ніколи не хотіла заміж. Для мене це не проблема, тому що в цьому я абсолютно чесна з собою. Я вважаю, що люди надто переймаються цим питанням, особливо жінки».

Чесності по відношенню до себе і оточуючих Терон навчила мама, яка намагалася виховувати її в строгості і не хвалила просто так.

«Моя мама завжди казала: «Не погоджуйся на що попало!», — згадує актриса. — Не завжди вона говорила мені приємні речі, але коли вона говорила щось хороше, я знала, що це правда, і могла їй вірити».

У Шарліз був роман з солістом групи Third Eye Blind Стівеном Дженкінсом, потім вона тривалий час зустрічалася з актором Стюартом Таунсендом, після розставання з яким навіть майже вийшла заміж за Шона Пенна. І, хоча до весілля справа так і не дійшла, Терон складно назвати самотньою людиною: вона виховує двох прийомних дітей — сина Джексона і дочка Августу, яких навчає цінувати те, що у них є зараз.

«Я завжди усвідомлювала, що все може закінчитися в будь-яку секунду, буквально завтра, — пояснила актриса. — Тому я ціную кожен момент життя, адже він може ніколи не повторитися. І я кажу це своїм дітям — думаю, вони вже досить дорослі, щоб розуміти цінність життя».

Незважаючи на такий правильний підхід до виховання дітей, Шарліз Терон часто критикують за те, що вона дозволяє своєму синові одягатися як дівчинка і навіть називає його дочкою.

Поделитесь в соц сетях!

Теги: ,

Загрузка...
Load...