Шакіра розповіла про свою хворобу

Популярна колумбійська співачка Шакіра, яка нещодавно продемонструвала підтягнуту фігуру, вперше висловилася про важку хворобу.

Як зазначається у виданні Daily Mail, два роки тому 42-річній зірці діагностували крововилив в голосові зв’язки, через що вона могла назавжди втратити можливість співати.

Шакіра повідомила, що через такий діагноз вона опинилася в депресії.

«Я не могла навіть уявити, що коли-небудь залишуся без голосу, він був найважливішою частиною мене. Ці думки вбивали, іноді у мене не було сил навіть піднятися з ліжка вранці», — зізналася співачка.

Однак за словами зірки у боротьбі з хворобою їй неабияк допоміг чоловік, футболіст Жерар Піке, який надавав їй моральну підтримку, їздив по всіх лікарях. Співачка зізналася, що в той період була просто нестерпна, але Піке терпів її витівки і завжди залишався поруч, пише tsn.ua.

«Він почувався одним з тих колишніх ув’язнених, яким дана свобода і які не знають, що з нею робити. Я була нестерпна. Жерар бачив найгіршу мене», — зізналася зірка.

У той час як лікарі сказали, що співачці потрібна операція, вона не була впевнена, що це спрацює, тому спробувала гіпноз і медитацію і відправилася в Лурд за святою водою.

«Мені потрібна була операція або Божа воля, більше так тривати не могло», — заявила артистка, голос якої врешті решт відновився без хірургічного втручання. Шакіра не знає точно, що саме сприяло її одужанню, але продовжує молитися за те, щоб подібне більше не повторилося.

Поделитесь в соц сетях!

Теги: , , ,

Загрузка...
Load...