Сет Роген пояснив, чому «Дуліттл» з Робертом Дауні-молодшим був приречений на провал

Попрощавшись з кіновсесвітом Marvel, Роберт Дауні-молодший вирішив змінити амплуа, погодившись виконати головну роль в сімейному фентезі «Дивовижна подорож доктора Дуліттл».

На жаль, фільм провалився в прокаті, зібравши всього лише $ 224 млн при бюджеті в розмірі $ 175 млн. За словами актора і сценариста Сета Рогена, студія Universal заздалегідь знала, що «Дуліттл» ризикує зазнати невдачі. В ефірі The Howard Stern Show Роген з цього приводу сказав:

Деякі фільми схожі на аферу. Це як купити хороший на вигляд дизайнерський проект для свого нового будинку, але коли справа доходить до будівництва, то виявляється, що все виходить не так, як потрібно. Іноді так відбувається і з фільмами. У таких випадках при перегляді кажеш собі: «О, та це ж брехня. Хто б не був сценаристом і режисером цього фільму, вони збрехали ». На перший погляд здалося, що студія отримала дієвий, функціональний фільм, але насправді це не так. Їм продали немов би схему до фільму, яка на перевірку виявилася неспроможною. Я лише повторюю наявну інформацію. Я не хочу нікого зачепити, але саме так воно є з «Доктор Дуліттл».

Відзначимо, що виробництвом «Дулиттла» займалися PK Films і Team Downey, тоді як функції дистриб’ютора взяла на себе Universal. У січні повідомлялося, що оригінальна версія фільму була готова ще у 2018 році, але її визнали незадовільною. Це виявилася не та світла сімейна історія, на яку розраховували боси Universal. Початковий варіант мав сумну кінцівку і недорахувався багатьох спецефектів. Згодом до проекту був залучений Роген, щоб підправити сценарій, зробивши його веселіше. Мабуть, не вийшло, тому що незабаром Рогена замінили інші сценаристи. Як показав бокс-офіс, незважаючи на всі зусилля, «Дуліттл» так і не був доведений до розуму.

Поделитесь в соц сетях!

Теги: , , , ,

Загрузка...
Loading...